sobota, 28 kwietnia 2012

Zakładek kilka

   Za oknem wiosna w pełni, zielono i ciepło :) Moje zajęcia całkowicie pochłaniają mój czas, na robienie kartek już wcale nic nie zostaje.  Na szczęście są jeszcze weekendy :) 
   Pewna dziewczynka o imieniu Natalka, poprosiła mnie o zrobienie kilku zakładek. Bardzo lubi czytać, ale ciągle gubi zakładki. Zrobiłam 4 sztuki, każda w innym kolorze, z innym motywem i w innym rozmiarze :) Może tym razem się nie zgubią :)


   Zdradzę Wam małą tajemnicę :) Właśnie rozpoczął się 3 miesiąc mojej ciąży, która okazała się miłym zaskoczeniem. Na samym początku było nieciekawie, było wiele strachu i mnóstwo kotłujących się myśli. Powodem był pusty pęcherzyk płodowy. Lekarz nie mógł ocenić długości ciąży i istniało ryzyko, że zarodek się nie rozwinie. Na drugiej wizycie okazało się, że ciąża jest młodsza niż przypuszczałam, a pęcherzyk był pusty, ponieważ zarodek był zbyt mały by go dostrzec. Serduszko już bije i wszystko jest w porządku. Teraz z niecierpliwością czekam na następną wizytę :) Jestem bardzo szczęśliwa i po cichutku marzę o synku, ale musi minąć jeszcze sporo czasu, za nim będzie można sprawdzić jakiej płci będzie mój skarbek :) BĘDĘ MAMĄ !!!

niedziela, 15 kwietnia 2012

Elegancja

   Oj dawno mnie tu nie było. Ostatnio mam bardzo mało czasu, wolontariat pochłania mnóstwo mojej energii i czasu również nie mało, a kiedy przychodzi weekend, to nic się nie chce.
    Na Waszych blogach pojawia się coraz więcej prac związanych ze Św. Komunią i ślubami, z przyjemnością podglądam je, bo i ja muszę się wziąć za te tematy. Póki co, dziś mam do pokazania karteczkę w wymiarach 10,5 cm x 21 cm. Karteczka poleci do Teksasu jako podziękowanie za prezent. Oj długo czekałam na inspirację, ale w ostatnim czasie pojawiły się dwa wyzwania, które ułatwiły mi pracę i udało się dopasować kartkę również do trzeciego wyzwania:
- wyzwanie #4 na blogu Rapakivi - kartka z użyciem koloru czarnego oraz embossingu na zimno
- wyzwanie z mapką #154 na blogu Unscripted Sketches 
- wyzwanie #7 Die Cuts or Punches na blogu Sugar Creek Hollow 


i mapka #154sobota, 7 kwietnia 2012

Smacznego jajka !

Alleluja, Alleluja ! 
Wesoły nam dziś dzień nastał, Chrystus bowiem zmartwychwstał,
 Radujcie się wiec i z ufnością patrzcie w przyszłość.
 Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście
 do Waszego rodzinnego życia.

piątek, 6 kwietnia 2012

Mało czasu

   Święta tuż tuż, czasu brak na wszystko. Sprzątanie, krojenie, gotowanie itd. Dziś pokarzę dwie dwie karteczki, jedna powstała w ramach podziękowania, a druga powstała z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. 
   Pierwszą zgłaszam na wyzwanie#8 na blogu Kreatywny Zakątek. Mój owad, czyli motyl został wyszyty fioletową cieniowaną muliną, a ponad to całość została umieszczona na fioletowej bazie.


   Karteczkę wielkanocną z kolorowym jajem zgłaszam na wyzwanie#9 "Wielkanoc" na blogu Scrap Market Challenges.


niedziela, 1 kwietnia 2012

Wyróżnienie w Digi Scrap

   Kolejny post, a ja znowu będę się chwalić :) Moja praca została wyróżniona na blogu Digi Scrap. Oj, ogromnie się cieszę, tym bardziej, że było wiele prac ładniejszych od mojej. Dziękuję :)