sobota, 20 października 2012

A ja zimy się nie boję :)

   Na blogu Galerii Rea pokazała  się dzisiaj nowa wspaniała kolekcja zimowych papierów p.t. "My się zimy nie boimy". Spójrzcie tylko co za cudowne barwy i wzory:


Ogłoszone zostało również candy, w którym można zgarnąć takie właśnie papiery. Zasady takie jak zwykle ale dodatkowo należy uzasadnić dlaczego nie boimy się zimy. Zabawa trwa do 28.10.2012 do północy.
   Zima mi nie straszna jest. Chociaż z nieba pada biały puch, jest mróz i przenikliwy wiatr, ale jest to piękny, magiczny czas, gdzie wszyscy i wszystko odpoczywa, świat zwalnia na chwilę i zamyśla się, jakby chciał podsumować miniony rok i przygotować się na to, co nadejdzie w nowym roku. Ja osobiście uwielbiam wracać zmarznięta do domu, popijać gorącą czekoladę i tulić się do ciepłego kaflowego pieca, w którym w szalonym tańcu wiruje ogień z iskrami. Nie boje się zimy również dlatego, że można nosić bezkarnie stare rozciągnięte swetry wełniane, które również dodają uroku tej porze roku. No i oczywiście zabawy na śniegu, które sprawiają, że czuję się znowu dzieckiem. A po zimnie zawsze nadchodzi wiosna :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za pozostawione słowo :)