niedziela, 16 września 2012

Powrót z notesem

   Wreszcie jestem :) od jutra mam tydzień urlopu a potem na zwolnienie lekarskie, bo czas odpocząć przed najważniejszym dniem w życiu :) 
   Dzisiaj przychodzę z takim oto skromnym notesikiem, jakoś tak chciałam wypróbować pomysł, który zrodził się w głowie. Sam pomysł jest fajny, tylko scrapowanie mi nie wyszło :) ale obiecuję poprawę :)


   A oto ja z moim 8-miesięcznym brzuszkiem - a tak swoją drogą Hania to niezły sportowiec, oby się nie okazało po porodzie, że to Tymonek jednak będzie, bo wyprawka bardzo różowa hihihi


   No i oczywiście jeszcze startuję w super candy na blogu Rapakivi, bo przepiękne papiery do wygrania :)


   A tak swoja drogą - znacie może jakieś domowe sposoby na przeziębienie? Jeszcze urlop się nie zaczął a mnie już coś łamie. W środę mam wizytę u lekarza, a do tego czasu muszę dotrwać ale lekarstw na własną rękę do tego czasu nie chcę brać.

2 komentarze:

  1. Pięknie wyglądasz i widać ,że Hania lub Tymonek służą mamusi ale to dziewczynka będzie jak złoto :) Notesik bardzo słodki. A co do przeziębienia ,to dużo herbatki z podwójną cytryną i miodem i wypocząć maksymalnie :) Pozdrawiam mocno bardzo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pozdrawiam 8 miesięczny brzuszek :)Ja też na tym etapie:)za miesiąc dokładnie poród, na zwolnieniu od tygodnia, w końcu odpoczynek też się należy. Mój brzuszek też ponoć ma być dziewczynką,chociaż mnie jakoś trudno w to uwierzyć:)Wyprawka jest po synku,jak się urodzi to dopiero będziemy inwestować w róże:)
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za pozostawione słowo :)