sobota, 26 listopada 2011

Szukamy funduszy

  
Dzisiaj mam specjalną prośbę do Was wszystkich. Jestem wolontariuszką Infolinii Onkologicznej, która niedawno powstała w Trójmieście. Właściwie jeszcze nie powstała, ponieważ brakuje nam funduszy na jej uruchomienie. Na stronie Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego możecie znaleźć informacje na temat tego, jaka idea towarzyszy Infolinii Onkologicznej i kto będzie ją obsługiwał. Podstawowym założeniem jakie towarzyszy powstaniu tej Infolinii jest telefoniczna pomoc osobom chorym na nowotwór, a także pomoc bliskim tych osób.
   Pierwotnym terminem uruchomienia Infolinii miał być 01 styczeń 2012r. Jednak z powodu braku funduszy został termin ten przesunięty. Jeśli uda się nam zebrać odpowiednią kwotę, wówczas Infolinia ruszy w marcu 2012 r
   Na stronie Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego znajdziecie numer konta, na który możecie wpłacać pieniążki. Liczy się każda kwota. Wpłat należy dokonywać z dopiskiem "Infolinia Onkologiczna". 
    Jeżeli uważacie, że idea Infolinii Onkologicznej jest słuszna, i jeżeli chcecie pomóc, proszę wspomnijcie o niej na swoich blogach. Będę za to bardzo wdzięczna ja i pewnie jeszcze wiele innych osób.
   Dziękuję za wszelka pomoc.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za pozostawione słowo :)